Siatkarze PZL Leonardo Avii Świdnik wygrali z MCKiS-em Jaworzno 3:1 w zaległym meczu 16. kolejki PLS 1. ligi. Pierwszego seta świdniczanie przegrali 22:25, ale w kolejnych zwyciężyli 25:21, 25:18 i 25:15,
Tym samym Avia zrewanżowała się zespołowi z Jaworzna za porażkę w pierwszej rundzie w takim samym stosunku.
Już w sobotę (22.02) Świdniczanie w kolejnym meczu zagrają na wyjeździe z SMS-em Spała.
AR









![Pierwszy w tym roku. Mały konik polski ma już imię [ZDJĘCIA] 10 EAttachments9343027605acb811e31ed0fccd47b915d9eaf93 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/02/EAttachments9343027605acb811e31ed0fccd47b915d9eaf93_xl-75x75.jpg)
