Lubelskie drużyny nie osiągnęły sukcesów podczas turnieju finałowego Akademickich Mistrzostw Polski w futsalu, który odbył się w Poznaniu. W rywalizacji kobiet reprezentacja UMCS-u uplasowała się na 12. pozycji w gronie szesnastu zespołów. Triumfowały gospodynie – drużyna Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Wśród panów najlepszy okazał się AWF Katowice. UMCS zajął dziesiąte miejsce, a 11. była Akademia Nauk Stosowanych Wincentego Pola w Lublinie.
JK
Fot. Paweł Jaskółka / Biuro Prasowe Akademicki Związek Sportowy / nadesłane





![Rewolucja w drogownictwie? Lubelscy naukowcy pracują nad nową technologią [ZDJĘCIA] 6 EAttachments959800248228c1188fbf6142a5b7e77d095d0f2 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments959800248228c1188fbf6142a5b7e77d095d0f2_xl-1-350x250.jpg)




