Za posiadanie znacznej ilości narkotyków odpowie 41-latek zatrzymany przez bialskich kryminalnych.
W miejscu zamieszkania mężczyzny znaleziono woreczki z białą substancją. Okazało się, że jest to amfetamina, z której można sporządzić ponad 300 porcji dealerskich narkotyków do sprzedaży.

Zgodnie z przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. 41-latek usłyszał zarzuty w warunkach recydywy i grozi mu wyższa kara.
TSpi / opr. AKos
Fot. KMP Biała Podlaska






![Kolejny odcinek A2 oddany! Można nią dojechać z Białej Podlaskiej do Warszawy [AKTUALIZACJA] 6 EAttachments9602427599d11a0ea05a144e98c7e4815443565 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9602427599d11a0ea05a144e98c7e4815443565_xl-350x250.jpg)





