Puławscy rowerzyści tradycyjnie przywitają nowy rok kilkunastokilometrowym rajdem. To okazja do planowania nowych wyzwań, ale i podsumowania ubiegłego roku.
– Był on dla nas bardzo udany – ocenia Marcin Kowal z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Puławach. – Zdobyliśmy upragnione pierwsze miejsce w pucharze Rowerowej Stolicy Polski. Jeździło nas w tym roku sporo – 2169 uczestników. Przejechaliśmy blisko 600 tysięcy kilometrów. To wystarczyło do zdobycia pierwszego miejsca. Oczywiście należy wspomnieć o Puławskiej Grupie Rowerowej, która okazała się najlepsza wśród wszystkich grup w Polsce. Przejechali 129 tysięcy kilometrów, więc brawa dla nich i dla wszystkich, którzy jeżdżą dla tej grupy.
CZYTAJ: Cele na nowy rok. Jakie postanowienia wybierają Polacy?
Noworoczny rajd rowerowy rozpocznie się przy puławskim stadionie o 12.00.
ŁuG / opr. WM
Fot. pexels.com
Pliki dźwiękowe
Marcin Kowal





![Rajd Koguta z charytatywnym przesłaniem. Motoryzacyjne klasyki przybyły do Zamościa [ZDJĘCIA] 6 EAttachments9560755264247d063a36094d303fec2f71b3862 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9560755264247d063a36094d303fec2f71b3862_xl-1-350x250.jpg)




