Dwa sparingi drużyn trzecioligowych z czwartoligowymi odbyły się wczoraj (25.01) w regionie. Świdniczanka zremisowała z Ładą 1945 Biłgoraj 3:3. Mecz rozegrano na boisku pod balonem w Świdniku. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Białek, Sikora i Nowak, a dla gości trafili: Czułowski – dwa razy i Chmura raz.
W Białej Podlaskiej na boisku ze sztuczną nawierzchnią Podlasie podejmowało Orlęta Radzyń Podlaski. Mecz zakończył się zwycięstwem miejscowych 2:1. Wynik otworzył Kopytov, na 2:0 podwyższył Kosieradzki, a przyjezdni odpowiedzieli golem Porczyńskiego.
JK
Fot. KS Świdniczanka Świdnik

![Najeźdźcy znów próbują zdobyć Zamość. Trwa wielki szturm [ZDJĘCIA] 2 EAttachments957598468c4fa6abd46de5eec25f439a927ad73 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments957598468c4fa6abd46de5eec25f439a927ad73_xl-1-350x250.jpg)








