Od jutra (30.01) piłkarki ręczne MKS-u LubTech Energo Lublin będą walczyły o awans do ćwierćfinału mistrzostw Polski juniorek. Lublinianki wystąpią na turnieju w Rudzie Śląskiej.
W pierwszym meczu jutro o godzinie 16:30 Lublinianki zmierzą się z Truso Elbląg. Dzień później ich przeciwnikiem będzie Grunwald Ruda Śląska, a w niedzielę MONDI – Bukowsko Dopiewski KPR.
Do ćwierćfinału awansują dwie najlepsze drużyny.
AR
Fot. pixabay.com




![Nowy sprzęt już pomaga ratować życie pacjentów. Wszystko dzięki środkom z KPO [ZDJĘCIA] 5 EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97_xl-350x250.jpg)





