Za jazdę pod wpływem narkotyków odpowie 35-latek zatrzymany przez policjantów w Białej Podlaskiej.
O tym, że mężczyzna może stwarzać zagrożenie, mundurowych poinformował świadek, który zauważył, że kierujący nie trzyma pasa ruchu i jedzie po chodniku. Gdy mundurowi przyjechali na miejsce okazało się, że 35-latek jest trzeźwy, ale jego zachowanie wskazywało, że może znajdować się pod wpływem narkotyków.
CZYTAJ: 26-latka w areszcie. W jej domu znaleziono narkotyki
Wstępne badanie wykonane przez mundurowych potwierdziło obecność środków odurzających w jego organizmie. Od mężczyzny pobrana została także krew do badań na zawartość tych środków w jego organizmie. Dodatkowo w trakcie prowadzonych czynności policjanci ujawnili woreczki z białym proszkiem oraz z suszem i tabletkami. Wstępne badanie potwierdziło, że zabezpieczone środki to amfetamina, marihuana, mefedron oraz tabletki ekstazy.

35-latek został zatrzymany. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.
MaK / opr. AKos
Fot. KMP Biała Podlaska




![Bezpieczniej nad wodą. Nie tylko policjanci zadbają o spokojne wakacje [ZDJĘCIA] 4 EAttachments959620867ba846910afa3f6a3bf51b9c8ee3179 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments959620867ba846910afa3f6a3bf51b9c8ee3179_xl-350x250.jpg)



![Krew na wyczerpaniu. Ambulans rusza w teren [HARMONOGRAM] 8 EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0-350x250.jpg)



