Siatkarze Bogdanki LUK Lublin w niedzielę (25.01) w 18. kolejce PlusLigi podejmą JSW Jastrzębski Węgiel. Będzie to już trzecie starcie obu zespołów w tym sezonie. Oba dotychczasowe mecze kończyły się wynikiem 3:1 dla podopiecznych trenera Stephane’a Antigi, którzy najpierw pokonali rywala w meczu o AL-KO Superpuchar Polski, a następnie zwyciężyli go w PlusLidze.
Zarówno siatkarze Bogdanki, jak i Jastrzębskiego nie mieli wiele czasu na przygotowanie do niedzielnych zawodów. W czwartek oba zespoły rozgrywały wyjazdowe mecze w europejskich pucharach. Lublinianie w Lidze Mistrzów pokonali turecki Galatasaray Stambuł, z kolei występująca w Pucharze CEV ekipa trenera Andrzeja Kowala zwyciężyła fiński Akaa Volley.
Jak dalekie podróże przełożą się na dyspozycję zespołów? Odpowiedź w niedzielę po południu. Mecz w hali Globus rozpocznie się o 14:45. Będziemy go relacjonować na antenie Radia Lublin.
JK
Fot. Iwona Burdzanowska / archiwum RL








![Młodzieżowa Rada Miasta Lublin działa już 20 lat [ZDJĘCIA] 9 EAttachments95957432798f998a8c130246ccc60e2cf475029 xl 2](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95957432798f998a8c130246ccc60e2cf475029_xl-2-350x250.jpg)

