Dwóch siatkarzy Bogdanki LUK Lublin – atakujący Kewin Sasak i rozgrywający Marcin Komenda – znalazło się w drużynie 10. kolejki PlusLigi. W niej lubelski zespół gładko pokonał AZS Indykpol Olsztyn 3:0. Sasak został MVP tego spotkania, a Komenda świetnie spisywał się na rozegraniu.
Do drużyny 10. kolejki także zostali wybrani: Karol Kłos z Projektu Warszawa, Anthoine Pothron ze Skry Bełchatów, Michał Gierżot z Jastrzębskiego Węgla, Mateusz Bieniec z Aluronu Warty Zawiercie oraz libero Bartosz Fijałek z ZAKSY Kędzierzyn Koźle.
W 11. kolejce w niedzielę Bogdanka LUK Lublin zmierzy się na wyjeździe z Cuprum Stilonem Gorzów.
AR
Fot. Wojciech Szubartowski/ archiwum

![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 2 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)








