Policjanci z Piask zatrzymali do kontroli kierowcę, który… przyznał się, że jest po alkoholu.
Do zdarzenia doszło na ul. Zamojskiej w Piaskach. Funkcjonariusze zatrzymali do kontroli kierowcę Volkswagena. Od razu po zatrzymaniu pojazdu siedzący za kierownicą 31-latek oświadczył, że można go badać na zawartość alkoholu, gdyż wyjdzie wynik pozytywny z uwagi na fakt, że spożywał od godzin wieczorowych wódkę i właśnie udaje się na stację paliw po zakup kolejnego alkoholu. Badanie alkomatem potwierdziło jego słowa – kierowca miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a jego pojazd został odholowany na policyjny parking.
RyK / opr. WM
Fot. KPP Świdnik







![Tu bije lotnicze serce Polski! Podniebne akrobacje na Świdnik Air Festival [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA] 8 EAttachments95765514a18871926a490097caa9eefbcda8bc1 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95765514a18871926a490097caa9eefbcda8bc1_xl-1-350x250.jpg)


