Poniatowa bez wody. Przyczyną poważna awaria, do jakiej doszło dziś po południu.
Jak informuje miasto, nastąpiło uszkodzenie magistrali wodociągowej przy ul. Żeromskiego. W związku z tym Gminne Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Poniatowej zadecydowało o całkowitym zamknięciu dostępu do wody w całym mieście. Jak poinformowano, jest to konieczne do usunięcia awarii.
CZYTAJ: „Oszuści mogą wykorzystać tragedię”. Apel proboszcza po pożarze kościoła
Prace naprawcze trwają, jednak na razie nie wiadomo, kiedy się zakończą.
RL / opr. ToMa
Fot. pixabay.com






![Podróż przez emocje. Wschodni Festiwal Fotografii rozpoczął się w Lublinie [ZDJĘCIA] 7 EAttachments95623789e3dd7673470b0961c7baa57c090699b xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95623789e3dd7673470b0961c7baa57c090699b_xl-1-350x250.jpg)



