Marcin Komenda, Kewin Sasak i Wilfredo Leon pozostaną zawodnikami Bogdanki LUK Lublin w sezonie 2026/2027 – poinformował klub.
Choć obecne rozgrywki PlusLigi nie osiągnęły jeszcze półmetka, to kluby już informują o przedłużeniu kontraktów z zawodnikami. Prezent mikołajkowy zrobił swoim kibicom mistrz Polski, ogłaszając w piątek wieczorem, że także w przyszłym sezonie jego zawodnikami będą trzej czołowi siatkarze, reprezentanci Polski.
CZYTAJ: Mecz na szczycie. Bogdanka LUK podejmie Indykpol AZS Olsztyn
Dla Komendy, kapitana drużyny, będzie to już piąty sezon w Lublinie. Z kolei Sasak i Leon grają w tym zespole od 2024 roku.
AR
Fot. Iwona Burdzanowska





![Byle do nocy! Kultura znowu zawładnie Lublinem [ZDJĘCIA] 6 EAttachments9560801414a66380d31cd4eb0ce468f687415a8 xl 2](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9560801414a66380d31cd4eb0ce468f687415a8_xl-2-350x250.jpg)


![Rajd Koguta z charytatywnym przesłaniem. Motoryzacyjne klasyki przybyły do Zamościa [ZDJĘCIA] 9 EAttachments9560755264247d063a36094d303fec2f71b3862 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9560755264247d063a36094d303fec2f71b3862_xl-1-350x250.jpg)

