Siatkarze Bogdanki LUK Lublin wygrali z PGE Projektem Warszawa 3:0 w meczu kończącym 13. kolejkę PlusLigi. Choć rywale z powodu plagi infekcji do hali Globus zawitali zaledwie w siedmioosobowym składzie, postawili gospodarzom trudne warunki. W poszczególnych setach podopieczni trenera Stephana Antigi triumfowali 27:25, 25:22 i 25:23.
Lublin, 23.12.2025, fot. Iwona Burdzanowska






























![Nie tylko muzyka. Słynny festiwal trwa w Kazimierzu Dolnym [ZDJĘCIA] 5 EAttachments960543627ff07731160a90f918e963649d8068a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960543627ff07731160a90f918e963649d8068a_xl-350x250.jpg)





