Siatkarze Bogdanki LUK Lublin wygrali z PGE Projektem Warszawa 3:0 w meczu kończącym 13. kolejkę PlusLigi. Choć rywale z powodu plagi infekcji do hali Globus zawitali zaledwie w siedmioosobowym składzie, postawili gospodarzom trudne warunki. W poszczególnych setach podopieczni trenera Stephana Antigi triumfowali 27:25, 25:22 i 25:23.
Lublin, 23.12.2025, fot. Iwona Burdzanowska































![W Biskupicach protestują przeciw planowanej budowie farm wiatrowych [AKTUALIZACJA] 6 EAttachments9604105ed01796c3cbe0cf177be50a1b35a0b69 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9604105ed01796c3cbe0cf177be50a1b35a0b69_xl-350x250.jpg)




