Mikołajkowy prezent swoim kibicom sprawili siatkarze Bogdanki LUK Lublin. W 10. kolejce PlusLigi w spotkaniu na szczycie mistrzowie Polski wygrali u siebie z 3:0 – w setach 25:18, 25:17 i jeszcze raz 25:17.
Lublin, 06.12.2025, fot. Wojciech Szubartowski






















![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 6 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)




