Julia Szeremeta wygrała w ćwierćfinale kategorii do 57 kg z Angielką Vivien Hoppelyn Parson i zapewniła sobie co najmniej brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w boksie rozgrywanych w Budapeszcie. Wicemistrzyni olimpijska i świata zwyciężyła jednogłośną decyzją sędziów. Dwóch arbitrów punktowało jej wygraną 30:27, a trzech 29:28.
W piątkowym półfinale rywalką pięściarki Paco Lublin będzie Słowaczka Bibiana Lovasova.
AR
Fot. archiwum RL




![Podróż przez emocje. Wschodni Festiwal Fotografii rozpoczął się w Lublinie [ZDJĘCIA] 5 EAttachments95623789e3dd7673470b0961c7baa57c090699b xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95623789e3dd7673470b0961c7baa57c090699b_xl-1-350x250.jpg)

![Frekwencja i pogoda dopisały. Kajakarski puchar na Zalewie Zemborzyckim [ZDJĘCIA] 7 EAttachments95621077bc84f322284f25bca706e22fb5f5ede xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95621077bc84f322284f25bca706e22fb5f5ede_xl-1-350x250.jpg)



