Wicemistrzyni olimpijska i wicemistrzyni świata w kategorii do 57 kg Julia Szeremeta – wystartuje w młodzieżowych mistrzostwach Europy – poinformował Polski Związek Bokserski.
Mistrzostwa odbędą się od 22 do 29 listopada w Budapeszcie. Oprócz zawodniczki Paco Lublin w składzie reprezentacji Polski znalazły się dwie inne pięściarki, które uczestniczyły w tegorocznych mistrzostwach świata. Kinga Krówka w wadze do 65 kg i Emilia Koterska do 80 kg dotarły w tamtej imprezie do ćwierćfinału.
W sumie w stolicy Węgier wystąpi 9 Polek i 9 Polaków. W męskiej ekipie w kategorii do 85 kg znalazł się Igor Rondoś z MKS-u Olimp Chełm.
AR
Fot. Krzysztof Radzki / archiwum RL



![Młodzi opowiadają o czasach PRL. Finał ogólnopolskiej olimpiady w Lublinie [ZDJĘCIA] 4 EAttachments9569042d665c7d08ea869d6cdd660f917b9db7f xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9569042d665c7d08ea869d6cdd660f917b9db7f_xl-350x250.jpg)


![Skakali dla zdrowia. Wyjątkowa akcja w lubelskim szpitalu dziecięcym [ZDJĘCIA] 7 EAttachments95692319dbe19e891bb35f1a650cc848a7808b8 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95692319dbe19e891bb35f1a650cc848a7808b8_xl-1-350x250.jpg)



