Wicemistrzyni olimpijska i wicemistrzyni świata w kategorii do 57 kg Julia Szeremeta – wystartuje w młodzieżowych mistrzostwach Europy – poinformował Polski Związek Bokserski.
Mistrzostwa odbędą się od 22 do 29 listopada w Budapeszcie. Oprócz zawodniczki Paco Lublin w składzie reprezentacji Polski znalazły się dwie inne pięściarki, które uczestniczyły w tegorocznych mistrzostwach świata. Kinga Krówka w wadze do 65 kg i Emilia Koterska do 80 kg dotarły w tamtej imprezie do ćwierćfinału.
W sumie w stolicy Węgier wystąpi 9 Polek i 9 Polaków. W męskiej ekipie w kategorii do 85 kg znalazł się Igor Rondoś z MKS-u Olimp Chełm.
AR
Fot. Krzysztof Radzki / archiwum RL


![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 3 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)







