Dwie drużyny siatkarzy z naszego regionu odpadły w trzeciej rundzie Pucharu Polski.
Pierwszoligowy zespół PZL Leonardo Avii Świdnik uległ na wyjeździe występującym o poziom niżej rezerwom SMS-u Spała 1:3 w setach 21:25, 19:25, 25:21 i 21:25.
Z kolei drugoligowy MTS Międzyrzec Podlaski przegrał z innym czołowym zespołem tego poziomu rozgrywek IM Rekordem Volley Jelcz -Laskowice 2:3 w setach 26:28, 25:20, 21:25, 25:20 i 14:16.
AR
Fot. pixabay.com


![Wygrana na zakończenie. Lubelscy rugbiści na siódmym miejscu [ZDJĘCIA] 3 EAttachments9576241914ab8db19b1942eee47150ed7cdcfdb xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9576241914ab8db19b1942eee47150ed7cdcfdb_xl-1-350x250.jpg)







