Gościem Magdaleny Fijałkowskiej był dziś Wojtek Pilichowski. Trudno w to uwierzyć, ale już 7 lat minęło od nagrania jego koncertowego „Vandala” w Radio Lublin. Zdecydowanie czas na kolejny koncert. Wojtek zagra w Studio Muzycznym Radia Lublin 14. listopada. Dziś opowiedział nam nie tylko o muzyce, ale np. także o tym, jak został plantatorem porzeczki.
MF
Fot. Paweł Biderman
![Wojtek Pilichowski zagra w Radio Lublin [ZOBACZ VIDEO] 1 EAttachments9048925b24dd26ecac86111ce5b21442aec106e xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/10/EAttachments9048925b24dd26ecac86111ce5b21442aec106e_xl-750x375.jpg)
![50 lat Yacht Clubu UMCS [ZDJĘCIA] 2 EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95990623f0738daead0ae029da3488fb098fd6f_xl-350x250.jpg)


![Spotkanie z polską kulturą ludową. Trwają przygotowania do Festiwalu Eskapada Tradycji [ZDJĘCIA] 5 EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9598162b303cfcfa147a360821aa439e7a59db2_xl-350x250.jpg)





