Piłkarze ręczni Azotów Puławy przegrali na wyjeździe z Orlenem Wisłą Płock 25:42 w meczu 9. serii Orlen Superligi. Mistrz Polski zgodnie z przewidywaniami okazał się zbyt silny. Już do przerwy było 11:21.
Najwięcej bramek dla Azotów zdobyli: Jaworski 6 i Artemenko 5.
W kolejnym spotkaniu 8 listopada puławski zespół podejmie Ostrovię.
AR
Fot. Wojciech Szubartowski / archiwum RL








![Bogaty program i wystawa. "Dwa Brzegi" coraz bliżej [ZDJĘCIA] 9 EAttachments958185464f4fc998a6ab7d7657657b6837a0547 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments958185464f4fc998a6ab7d7657657b6837a0547_xl-1-350x250.jpg)

