Posłanka Platformy Obywatelskiej Małgorzata Gromadzka została wiceministrem rolnictwa i rozwoju wsi.
– Obejmuję funkcję Wiceministra Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dużą nadzieją na podjęcie współpracy z Ministrem Stefanem Krajewskim, pracownikami resortu oraz podległych mu instytucji – napisała Gromadzka w mediach społecznościowych. – Liczę też na dobrą współpracę ze wszystkimi środowiskami politycznymi. Przede wszystkim liczę na współpracę z rolnikami – dodała.
Małgorzata Gromadzka uzyskała mandat posłanki w wyborach parlamentarnych w 2023 roku. Startowała z listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu chełmskim.
RL / opr. WM
Fot. Małgorzata Gromadzka – Poseł na Sejm RP




![Nowoczesne technologie we współczesnej archeologii [ZDJĘCIA] 5 EAttachments95789317b83515b3431d1f609555ba765e2336f xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95789317b83515b3431d1f609555ba765e2336f_xl-350x250.jpg)





