Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających odpowie 37-latek z Białej Podlaskiej.
W jego mieszkaniu policjanci znaleźli susz roślinny, zbryloną substancję koloru brunatno-zielonego oraz tabletki. Po przeprowadzeniu wstępnego badania okazało się, że to marihuana, haszysz oraz ekstazy. Ilość narkotyków wystarczyłyby do sporządzenia ponad 200 porcji dealerskich.
CZYTAJ: Pracownice lubelskiego ZUS miały podtruwać koleżankę. Sprawa pod lupą prokuratury
Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty, ma dozór policji. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.
PaSe / opr. WM
Fot. KMP Biała Podlaska

![Młodzi opowiadają o czasach PRL. Finał ogólnopolskiej olimpiady w Lublinie [ZDJĘCIA] 2 EAttachments9569042d665c7d08ea869d6cdd660f917b9db7f xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9569042d665c7d08ea869d6cdd660f917b9db7f_xl-350x250.jpg)





![Zabytkowa Tora z XVIII w. powróciła do Biłgoraja [ZDJĘCIA] 8 EAttachments9569006ae97f03ef5b050f76171a600988026ed xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9569006ae97f03ef5b050f76171a600988026ed_xl-350x250.jpg)

![Brakuje dwóch grup. Pacjenci czekają na krew [HARMONOGRAM AKCJI] 10 EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/10/EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0-75x75.jpg)
