Funkcjonariusze lubelskiej Służby Celno-Skarbowej zlikwidowali nielegalne kasyno w Łukowie. Zabezpieczono automaty, gotówkę i narkotyki.

– Na miejscu mundurowi zastali 38-latka, który obsługiwał lokal – mówi rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Lublinie Michał Deruś. – W lokalu znajdowało się pięć nielegalnych automatów hazardowych. Oprócz urządzeń mundurowi zabezpieczyli też środki pienięzne w kwocie 9 tys. zł, tablet, router oraz telefon. W trakcie prowadzonych czynności przy mężczyźnie znaleziono również marihuanę. 38-letni mężczyzna został zatrzymany i usłyszał podwójne zarzuty. Przede wszystkim prowadzenie i urządzanie nielegalnych gier hazardowych oraz posiadanie środków odurzających.
CZYTAJ: Balon przemytniczy wylądował w powiecie bialskim
Za nielegalne prowadzenie tego typu działalności hazardowej grozi kara grzywny oraz do 3 lat pozbawienia wolności.
Zalew / opr. PrzeG
Fot. Izba Administracji Skarbowej w Lublinie
Pliki dźwiękowe
Michał Deruś




![Nie żyje 44-letni obywatel Rosji. Trwa obława za sprawcą [ZDJĘCIA, AKTUALIZACJA] 4 EAttachments957968300da4d894910bad0eecb72a5d5d311d4 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments957968300da4d894910bad0eecb72a5d5d311d4_xl-350x250.jpg)



![Strzelanina w Białej Podlaskiej. Policja ustaliła tożsamość ofiary [AKTUALIZACJA] 8 EAttachments9578726d7bfeaa51e4fbec072604e74ed844a51 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9578726d7bfeaa51e4fbec072604e74ed844a51_xl-350x250.jpg)



