Miłośnicy jazdy na łyżwach w sobotę (18.10) w Lublinie zainaugurowało sezon – ruszyło lodowisko Icemania.
Lodowisko będzie funkcjonować zgodnie z zasadami z lat ubiegłych. W dni powszednie od wtorku do piątku w różnych godzinach, natomiast w weekendy od 11:45 do 21:00. Nowy sezon potrwa do 22 marca 2026 roku.
Lublin, 18.10.2025, fot. Piotr Michalski




























![Nowy sprzęt już pomaga ratować życie pacjentów. Wszystko dzięki środkom z KPO [ZDJĘCIA] 2 EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97_xl-350x250.jpg)








