Myślała, że niszczy samochód byłego partnera. Teraz może trafić do aresztu nawet na 5 lat.
37-letnia kobieta została zatrzymana na jednym z parkingów w Białej Podlaskiej. Policjanci zostali wezwani przez świadków zdarzenia. Kobieta demolowała zaparkowanego Opla. Podczas interwencji okazało się, że 37-latka pomyliła samochody. Dodatkowo wyszło na jaw, że jest nietrzeźwa i ma ponad promil alkoholu w organizmie. Trafiła do policyjnego aresztu. Wstępnie straty zostały oszacowane na 3 tysiące złotych, znacznie poważniejsze mogą być konsekwencje prawne.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami uszkodzenie mienia zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.
RMaj / opr. PaW
Fot. biala-podlaska.policja.gov.pl




![Kolejny odcinek A2 oddany! Można nią dojechać z Białej Podlaskiej do Warszawy [AKTUALIZACJA] 3 EAttachments9602427599d11a0ea05a144e98c7e4815443565 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9602427599d11a0ea05a144e98c7e4815443565_xl-350x250.jpg)



![Pride of Poland coraz bliżej. Poznaliśmy gwiazdy tegorocznej aukcji [ZDJĘCIA] 7 EAttachments960071386d3b809362f4fab04837e5ca452fd32 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960071386d3b809362f4fab04837e5ca452fd32_xl-350x250.jpg)
![Zderzenie ciężarówki z busem na DK2 [AKTUALIZACJA] 8 EAttachments95979708ac26f5d59bfbc72ad60875f2d4a97bb xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95979708ac26f5d59bfbc72ad60875f2d4a97bb_xl-350x250.jpg)


