Rozpoczęło się głosowanie w ramach Szczakieli – nagród żużlowej PGE Ekstraligi podsumowujących sezon 2025. Wśród nominowanych nie brakuje przedstawicieli Orlen Oil Motoru Lublin.
W kategorii najlepszy junior sezonu do nagrody kandydują: Wiktor Przyjemski i Bartosz Bańbor. Maciej Kuciapa jest nominowany do nagrody dla najlepszego trenera/menedżera. W kategorii najlepszy zagraniczny zawodnik sezonu wśród nominowanych znalazł się Jack Holder. Aż trzech żużlowców Orlen Oil Motoru Lublin: Bartosz Zmarzlik, Dominik Kubera i Wiktor Przyjemski ma szansę na tytuł najlepszego polskiego zawodnika.
Głosowanie odbywa się na stronie internetowej Ekstraligi lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej Ekstraligi i potrwa do 28 września. Wyniki zostaną ogłoszone podczas gali 17 października.
AR
Fot. GC / archiwum RL




![Nowy sprzęt już pomaga ratować życie pacjentów. Wszystko dzięki środkom z KPO [ZDJĘCIA] 5 EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95937915d2788017e2a186d33e73817d559fe97_xl-350x250.jpg)





