Ponad 200 tys. zł straciła seniorka z Lublina. Kobieta padła ofiarą oszustów działających w internecie.
78-latka chciała zarobić na internetowych inwestycjach, dlatego zgodziła się na ofertę poznanego w sieci doradcy. Konsultant zaproponował, że jego firma może zająć się prowadzeniem inwestycji i szybkim zarabianiem pieniędzy. Zadaniem mieszkanki Lublina było tylko przelanie gotówki na platformę handlową zajmującą się handlem kryptowalutami. Kobieta wszystkie oszczędności wpłaciła w bitomacie. Jak się okazało było to oszustwo, a ona straciła pieniądze.
PaSe / opr. LisA
Fot. pexels.com

![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 2 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)







![Zabrakło sił. Porażka Azotów u siebie [ZDJĘCIA] 10 azoty 4 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2025/09/azoty-4-1-75x75.jpg)
