Dwa medale zawodników grupy Monogo Lubelskie Perła Polski w drugim dniu mistrzostw Polski w kolarstwie torowym w konkurencjach sprinterskich rozgrywanych w Pruszkowie.
Mateusz Rudyk po piątkowym złocie w sprincie tym razem triumfował w keirinie.
Z kolei drużyna sprinterów w składzie: Mateusz Rudyk, Bartosz Rudyk i Szymon Wiśniewski wywalczyła srebro.
AR
Fot. Lubelskie Perła Polski Cycling Team Facebook

![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 2 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)








