Pierwszy mecz w nowym sezonie Ligi Centralnej rozegrają piłkarze ręczni AZS-u AWF-u Biała Podlaska. W 2. kolejce rozgrywek podopieczni trenera Łukasza Kandory o 19:00 na wyjeździe zmierzą się z Grot Blachy Pruszyński Anilaną Łódź. Rywale sezon rozpoczęli przed tygodniem przegrywając w Wągrowcu z tamtejszą Nielbą 29:32. W tym terminie nie zagrali bialczanie, bo ich mecz z Gwardią Koszalin został przełożony na 1 października.
Jutro natomiast drugi przedstawiciel regionu w rozgrywkach – Padwa Zamość u siebie zmierzy się z Nielbą. Początek o 19:00.
JK

![Zabójstwo 16-latki w Białej Podlaskiej. Jest areszt dla 19-latka [AKTUALIZACJA] 2 EAttachments576092543257d88de4c71fe32c4dd2be2680a14](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments576092543257d88de4c71fe32c4dd2be2680a14-350x250.jpg)








