W „Gorącej Linii Radia Lublin” będziemy apelować o pomoc finansową dla Amandy z Lublina. W 2003 roku w wyniku podtopienia miała niedotlenienie mózgu. Zapadła w śpiączkę na prawie 8 miesięcy. Po wybudzeniu, w klinice „Budzik” rozpoczęła leczenie oraz długą, ciężką i bardzo kosztowną rehabilitację, która trwa do dziś. Wszelkie koszty przekraczają możliwości finansowe rodziny, stąd zbiórka środków.
Fot. pomagam.pl
Pliki dźwiękowe
17.09.2025 Gorąca linia Radia Lublin

![Pytony, szybowiec i szachy ogrodowe. Festyn pełen pasji w centrum Lublina [ZDJĘCIA] 2 EAttachments95772634a95341399649815dc592f54e93e83be xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95772634a95341399649815dc592f54e93e83be_xl-1-350x250.jpg)








