Gośćmi „Panoramy Tygodnia” byli: posłanka Małgorzata Gromadzka z Koalicji Obywatelskiej, poseł Kazimierz Choma z Prawa i Sprawiedliwości oraz poseł Sławomir Ćwik z Polski 2050.
Tematem rozmowy były pierwsze 30 dni prezydentury Karola Nawrockiego, jego wizyty zagraniczne w Stanach Zjednoczonych, we Włoszech i w Watykanie, a także kwestia umowy handlowej pomiędzy Unią Europejską a Mercosur.
Program prowadził Tomasz Spicyn.
Fot. RL








![Georadar na Górze Trzech Krzyży i Zamku Esterki. Co odkryli archeolodzy? [WIDEO] 6 EAttachments9596174162d7da2a5eb1fe14a286836bce929c4 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9596174162d7da2a5eb1fe14a286836bce929c4_xl-350x250.jpg)




