Trener reprezentacji Polski siatkarzy Nikola Grbić ogłosił 14-osobową kadrę, która poleci na mistrzostwa świata do Filipin. Ostatnim zawodnikiem, którego skreślił selekcjoner jest Bartosz Bednorz.
W składzie reprezentacji jest trzech zawodników Bogdanki LUK Lublin: Marcin Komenda, Kewin Sasak i Wilfredo Leon.
Mistrzostwa świata odbędą się na Filipinach w dniach 12-28 września. Biało-Czerwoni w grupie B zmierzą się Holandią, Rumunią i Katarem.
AR
Fot. Iwona Burdzanowska/ archiwum



![Młodzieżowa Rada Miasta Lublin działa już 20 lat [ZDJĘCIA] 4 EAttachments95957432798f998a8c130246ccc60e2cf475029 xl 2](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95957432798f998a8c130246ccc60e2cf475029_xl-2-350x250.jpg)
![Różne profesje od kuchni. Trzecia edycja projektu „Lublin.Zawodowcy” [ZDJĘCIA] 5 EAttachments9596219bd96c7018a9b5f4e85b5dc030f90a959 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9596219bd96c7018a9b5f4e85b5dc030f90a959_xl-350x250.jpg)


![Bezpieczniej nad wodą. Nie tylko policjanci zadbają o spokojne wakacje [ZDJĘCIA] 8 EAttachments959620867ba846910afa3f6a3bf51b9c8ee3179 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments959620867ba846910afa3f6a3bf51b9c8ee3179_xl-350x250.jpg)


