Trener reprezentacji Polski siatkarzy Nikola Grbić ogłosił 14-osobową kadrę, która poleci na mistrzostwa świata do Filipin. Ostatnim zawodnikiem, którego skreślił selekcjoner jest Bartosz Bednorz.
W składzie reprezentacji jest trzech zawodników Bogdanki LUK Lublin: Marcin Komenda, Kewin Sasak i Wilfredo Leon.
Mistrzostwa świata odbędą się na Filipinach w dniach 12-28 września. Biało-Czerwoni w grupie B zmierzą się Holandią, Rumunią i Katarem.
AR
Fot. Iwona Burdzanowska/ archiwum





![Kuchnia i kobiety renesansu. Międzynarodowy festiwal w Lublinie [ZDJĘCIA] 6 EAttachments9574782d91c5d629499cbc0d760784638f55426 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9574782d91c5d629499cbc0d760784638f55426_xl-1-350x250.jpg)
![Finał z niespodzianką. Lubelskie mistrzostwa zakończone na szklanym korcie [ZDJĘCIA] 7 EAttachments9576673cae9e1cde6c73a4d8b5a5a1a185143f4 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9576673cae9e1cde6c73a4d8b5a5a1a185143f4_xl-1-350x250.jpg)



