Trzech polskich siatkarzy zostało wybranych do drużyny gwiazd Ligi Narodów, którą w znakomitym stylu wygrała reprezentacja naszego kraju.
W tym gronie znalazło się dwóch przedstawicieli Bogdanki LUK Lublin: najlepszym atakującym został Kewin Sasak, a najlepszym przyjmującym Wilfredo Leon. Ponadto Jakub Kochanowski został najlepszym środkowym i jednocześnie MVP rozgrywek.
Oprócz Polaków uhonorowano dwóch Włochów: Simone Gianelliego (rozgrywający) i Alessandra Michielletta (przyjmujący); Słoweńca Jana Kozamernika (środkowy) oraz brazylijskiego libero Maique.
AR
Fot. Bogdanka LUK Lublin

![Włodzimierz Czarzasty: odbudowa Ukrainy to praca dla naszych przedsiębiorstw [ZDJĘCIA] 2 EAttachments9604120d065a4b0c568067e3a7efc91021d07c3 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9604120d065a4b0c568067e3a7efc91021d07c3_xl-350x250.jpg)





![Kolejny odcinek A2 oddany! Można nią dojechać z Białej Podlaskiej do Warszawy [AKTUALIZACJA] 8 EAttachments9602427599d11a0ea05a144e98c7e4815443565 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9602427599d11a0ea05a144e98c7e4815443565_xl-350x250.jpg)


