Żużlowiec Orlen Oil Motoru Lublin Wiktor Przyjemski jest już po operacji, podczas której wykonano zespolenie kostki przyśrodkowej. Zabieg przebiegł pomyślnie. Klub poinformował również, że zawodnik czuje się dobrze i już koncentruje się na powrocie do pełni sił. Będzie przechodził zabiegi rehabilitacyjne, aby wrócić na tor jeszcze w tym sezonie.
Przyjemski doznał urazu w bardzo groźnie wyglądającym wypadku podczas wtorkowego meczu ligi szwedzkiej.
AR
Fot. GC / archiwum RL

![Tłumy na potańcówce w lubelskim skansenie. Tradycyjna muzyka porwała do tańca [ZDJĘCIA] 2 EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a_xl-350x250.jpg)

![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 4 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)






