Żużlowiec Orlen Oil Motoru Lublin Wiktor Przyjemski jest już po operacji, podczas której wykonano zespolenie kostki przyśrodkowej. Zabieg przebiegł pomyślnie. Klub poinformował również, że zawodnik czuje się dobrze i już koncentruje się na powrocie do pełni sił. Będzie przechodził zabiegi rehabilitacyjne, aby wrócić na tor jeszcze w tym sezonie.
Przyjemski doznał urazu w bardzo groźnie wyglądającym wypadku podczas wtorkowego meczu ligi szwedzkiej.
AR
Fot. GC / archiwum RL

![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 2 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)








