Żużlowiec Orlen Oil Motoru Lublin Wiktor Przyjemski został młodzieżowym indywidualnym mistrzem Polski. W finałowym turnieju w Bydgoszczy zgromadził komplet 15 pkt.
Drugie miejsce zajął Maksymilian Pawełczak z miejscowej Polonii z dorobkiem 13 pkt Brązowy medal wywalczył inny zawodnik Motoru Bartosz Bańbor z 12 pkt, który w dodatkowym biegu zmierzył się z Kacprem Manią z Unii Leszno. Doszło do kolizji i upadku obu żużlowców, a sędzia wykluczył Manię.
Na 12. miejscu turniej zakończył kolejny żużlowiec Motoru Bartosz Jaworski.
AR
Fot. GC / archiwum RL



![Radni byli "za". Wotum zaufania i absolutorium dla prezydenta Lublina [ZDJĘCIA] 4 EAttachments9599991347e8b8bb9216fdce8faeabd1925b259 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9599991347e8b8bb9216fdce8faeabd1925b259_xl-350x250.jpg)
![Zarząd Województwa Lubelskiego z wotum zaufania i absolutorium [ZDJĘCIA] 5 EAttachments96013912909e64df7d165c5a29614424ca06025 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96013912909e64df7d165c5a29614424ca06025_xl-1-350x250.jpg)

![Ciężarówka na ekspresówce w płomieniach [WIDEO] 7 EAttachments9601137e70ef015a0c1db58df66ca39f0808a1c xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9601137e70ef015a0c1db58df66ca39f0808a1c_xl-350x250.jpg)



