Za posiadanie narkotyków odpowie pięciu mężczyzn zatrzymanych przez bialskich policjantów. Podczas policyjnej akcji mundurowi zabezpieczyli mefedron, amfetaminę, marihuanę i żelki z jej zawartością, a także tabletki extasy, które wystarczyłyby do sporządzenia ponad 10,5 tys. porcji dealerskich tych narkotyków.
Do sprawy zatrzymanych zostało 4 mężczyzn w wieku 19-47 lat z powiatu bialskiego oraz 36-latek z powiatu łosickiego. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie im zarzutów. Kryminalni zabezpieczyli również gotówkę na poczet przyszłych kar i grzywien.

CZYTAJ: Płonęły śmieci na wysypisku. Nocna akcja strażaków [ZDJĘCIA]
Jeden z mężczyzn, 44-latek, odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków, uprawę konopi innych niż włókniste, a także udzielanie narkotyków. Zarzuty usłyszał w warunkach recydywy, gdyż w ostatnim czasie odbywał karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwa. Decyzją sądu 44-latek trafił do aresztu tymczasowego. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.
MaK / opr. PrzeG
Fot. KMP Biała Podlaska





![Zderzenie ciężarówki z busem na DK2 [AKTUALIZACJA] 3 EAttachments95979708ac26f5d59bfbc72ad60875f2d4a97bb xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95979708ac26f5d59bfbc72ad60875f2d4a97bb_xl-350x250.jpg)



![Bezpieczniej nad wodą. Nie tylko policjanci zadbają o spokojne wakacje [ZDJĘCIA] 7 EAttachments959620867ba846910afa3f6a3bf51b9c8ee3179 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments959620867ba846910afa3f6a3bf51b9c8ee3179_xl-350x250.jpg)




