Wicemistrzyni olimpijska z Paryża Julia Szeremeta zadebiutuje w mistrzostwach świata. Polski Związek Bokserski ogłosił skład reprezentacji na czempionat globu. W 10-osobowej kobiecej reprezentacji na turniej w Liverpoolu znalazła się oczywiście zawodniczka Paco Lublin, która wystartuje w kategorii do 57 kg.
Obecnie pięściarki trenują na zgrupowaniu w Wałczu. Kolejny obóz w tamtejszym COS OPO jest zaplanowany w dniach 4-15 sierpnia. W połowie przyszłego miesiąca Polki pojadą na międzynarodowe zgrupowanie do Sheffield z udziałem kilkunastu krajów.
Mistrzostwa świata zostaną rozegrane w dniach od 4 do 14 września.
AR
Fot. Krzysztof Radzki / archiwum RL

![Krew pilnie potrzebna. Akcje w regionie [HARMONOGRAM] 2 EAttachments83679094f7f0fc9fa32407aee2c25a10ffc3c9b](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments83679094f7f0fc9fa32407aee2c25a10ffc3c9b-350x250.jpg)






![Śmiertelny wypadek w Lublinie. Kierowca trafił do aresztu [ZDJĘCIA] 9 EAttachments9577355c926651acb26e90c4e6f80b16a0ebdab xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9577355c926651acb26e90c4e6f80b16a0ebdab_xl-350x250.jpg)

