Dwaj kolejni zawodnicy dołączają do występującej w Lidze Centralnej drużynie piłkarzy ręcznych AZS-u AWF-u Biała Podlaska.
Pierwszym z nich jest Eryk Semeniuk. 19-latek gra na pozycji rozgrywającego. Swoją karierę kształtował w bialskiej Olimpii, w której przeszedł wszystkie szczeble szkolenia począwszy od rozgrywek dziecięcych po juniorskie. W ostatnim czasie grę w Olimpii łączył z występami na poziomie 1. ligi w barwach SMS-u ZPRP Płock. W tych rozgrywkach na parkiet wyszedł w 23 meczach i zdobył w nich łącznie 57 bramek.
Nowym rozgrywającym zespołu został natomiast Dawid Petlak. Posiada on doświadczenie na poziomie najwyższej klasy rozgrywkowej. Rozegrał w niej 17 meczów, zdobył 31 bramek i 22 asysty. Swoje pierwsze kroki stawiał w Zagłębiu Sosnowiec, a największe sukcesy odnosił z Górnikiem Zabrze, zaś ostatni sezon spędził w Zepter KPR Legionowo.
Wcześniej klub poinformował o pozyskaniu Bartosza Lewandowskiego, Oliwiera Błaszczaka, Jakuba Solnicy i Patryka Książki.
JK / opr. ToMa


![Zderzenie ciężarówki z busem na DK2 [AKTUALIZACJA] 3 EAttachments95979708ac26f5d59bfbc72ad60875f2d4a97bb xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments95979708ac26f5d59bfbc72ad60875f2d4a97bb_xl-350x250.jpg)





![Krew na wyczerpaniu. Ambulans rusza w teren [HARMONOGRAM] 9 EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments8367909fd4591a42a38795a8284d09bd75aadc0-350x250.jpg)

