Na elewacji posterunku wodnego nad Zalewem Zemborzyckim w Lublinie namalował swój PESEL. To pozwoliło policjantom dotrzeć do 36-letniego wandala.
O szczegółach nadkomisarz Kamil Gołębiowski z komendy Miejskiej Policji w Lublinie. – Mężczyzna sprayem naniósł tam różnego rodzaju malunki, ale również umieścił własny PESEL, dzięki temu policjanci bez trudu namierzyli 36-latka i zatrzymali go. Mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Przyznał się do popełnienia tego przestępstwa. Jednocześnie odmówił składania wyjaśnień.

CZYTAJ: Hodował konopie w pokoju. 44-latek w areszcie [ZDJĘCIA]
Mężczyźnie grozi do 5 lat więzienia.
PaSe / opr. LisA
Fot. KMP Lublin
Pliki dźwiękowe
nadkomisarz Kamil Gołębiowski




![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 4 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)







