Na ulicy Jana Pawła II w Lublinie trwa przebudowa sieci ciepłowniczej. W związku z pracami przystanek autobusowy „Gęsia 2” zostanie przeniesiony o 50 metrów dalej. Do nowego przystanku będzie można dojść od strony ulicy Jantarowej. Dojście od strony ulicy Gęsiej, będzie możliwe tylko drugą stroną ulicy.
Nadal wyłączony z użytkowania jest chodnik i ścieżka rowerowa od budynków przy Gęsiej 11 do skrzyżowania z ulicą Gęsią.
Zakończenie prac planowane jest na koniec lipca.
JZon / opr. LisA
Fot. archiwum RL





![Tłumy na potańcówce w lubelskim skansenie. Tradycyjna muzyka porwała do tańca [ZDJĘCIA] 6 EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a_xl-350x250.jpg)


![Bezpieczeństwo na wakacjach. Bransoletka może wiele zmienić [ZDJĘCIA] 9 EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9605223ab01209b96068650fbf9451c6f271ab6_xl-350x250.jpg)

