Rozstrzygnięto konkurs plastyczny dla przedszkolaków pod hasłem „Pocztówka z Lublina”. Dziś (02.06) uroczyście wręczono nagrody w lubelskim ratuszu.
Uczestnicy mieli za zadanie stworzyć pracę plastyczną w formacie A3 wykonaną w dowolnej technice płaskiej inspirowaną lub związaną tematycznie z Lublinem. – Praca w jury była bardzo trudna – mówi zastępczyni prezydenta Lublina Beata Stepaniuk-Kuśmierzak.
– Branie udział w takich konkursach jest bardzo ważne – uważa wychowawczyni z przedszkola numer 84, Anna Ratajczyk. – Dla dzieci to jest bardzo ważna rzecz, żeby po prostu w nie wierzyć. Pokazać im, że mogą i nie trzeba się poddawać. Bardzo często dzieci od razu mówią, że nie chcą i nie potrafią, a tak naprawdę musimy my im dawać taką szansę, żeby w siebie uwierzyły – dodaje.
LilKa / opr. PaW
Fot. pixabay.com
Pliki dźwiękowe
Anna Ratajczyk
Beata Stepaniuk-Kuśmierzak


![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 3 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)







