Znamy plan przygotowań piłkarek ręcznych PGE MKS-u FunFloor Lublin do nowego sezonu. Po wakacyjnej przerwie wicemistrzynie Polski spotkają się 17 lipca i zaczną wspólne treningi.
8-9 sierpnia podopieczne trenera Pawła Tetelewskiego wezmą udział w memoriale Edwarda Jankowskiego w Lublinie. Tydzień później czeka je turniej w rumuńskiej Bistricie, a 3 dni po jego zakończeniu rozegrają jeszcze sparing z tamtejszą drużyną Gloria Bistrita. Następnie lublinianki przeniosą się do Debreczyna, gdzie 22-23 sierpnia wystąpią w kolejnym turnieju.
Nowy sezon MKS zainauguruje 30 sierpnia w Łodzi meczem o Superpuchar z Zagłębiem Lubin.
AR
Fot. Wojciech Szubartowski / archiwum







![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 8 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)


