Dwóch 22-latków odpowie za kradzież części do samochodu. Do zdarzenia doszło w Lublinie.
Jeden ze sprawców potrzebował części do limitowanej wersji samochodu marki audi, a właśnie takie auto 22-latkowie zobaczyli na lubelskim Kośminku. Mężczyźnie postanowili więc się włamać i zdemontować sporą część wyposażenia. Na gorącym uczynku przyłapał ich właściciel samochodu. Jeden z włamywaczy został zatrzymany przez policjantów, drugi zdołał uciec z częściami. Uciekinier został zatrzymany na terenie powiatu lubartowskiego. Tam policjanci odnaleźli też skradzione mienie o łącznej wartości 10 tysięcy złotych.
CZYTAJ: Skończyło się mandatem. Koński „rajd” na lubelskich ulicach
Obaj zatrzymani usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. 22-latkom grozi kara do 10 lat więzienia.
RyK / opr. PrzeG
Fot. pixabay.com







![Tłumy na potańcówce w lubelskim skansenie. Tradycyjna muzyka porwała do tańca [ZDJĘCIA] 8 EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96062312d64b95f20efb5e15c422c618b839f3a_xl-350x250.jpg)


