Koszykarze PGE Startu Lublin ze srebrnym medalem mistrzostw Polski. W niedzielny wieczór zakończyła się trzymająca w napięciu rywalizacja o tytuł. Losy złotego medalu rozstrzygnęły się dopiero w siódmym meczu, w którym lubelski zespół jednak przegrał z Legią Warszawa.
Koszykarze Startu byli rewelacją rozgrywek. Celem na ten sezon był awans do fazy play-off, czyli czołowej ósemki. Tymczasem lubelska drużyna wywalczyła drugie miejsce w Polsce.
Lublin, 22.06.2025, fot. Iwona Burdzanowska































![W Biskupicach protestują przeciw planowanej budowie farm wiatrowych [AKTUALIZACJA] 9 EAttachments9604105ed01796c3cbe0cf177be50a1b35a0b69 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9604105ed01796c3cbe0cf177be50a1b35a0b69_xl-350x250.jpg)

