Koszykarze PGE Startu Lublin ze srebrnym medalem mistrzostw Polski. W niedzielny wieczór zakończyła się trzymająca w napięciu rywalizacja o tytuł. Losy złotego medalu rozstrzygnęły się dopiero w siódmym meczu, w którym lubelski zespół jednak przegrał z Legią Warszawa.
Koszykarze Startu byli rewelacją rozgrywek. Celem na ten sezon był awans do fazy play-off, czyli czołowej ósemki. Tymczasem lubelska drużyna wywalczyła drugie miejsce w Polsce.
Lublin, 22.06.2025, fot. Iwona Burdzanowska




























![Renesansowy pochód w centrum miasta. Świętują ważną rocznicę [ZDJĘCIA] 6 EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49_xl-1-350x250.jpg)
![Aleja Sław w Zamościu ma nowego bohatera [ZDJĘCIA] 7 EAttachments96042552586bc0335d60de70616714b3e40f71a xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96042552586bc0335d60de70616714b3e40f71a_xl-1-350x250.jpg)



