W Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej zorganizowano wystawę kaktusów i inny sukulentów, czyli roślin „sucholubnych”. Można tu zobaczyć nie tylko rośliny zgromadzone w samym Ogrodzie Botanicznym, ale również pochodzące z prywatnych kolekcji członków Oddziału Lubelskiego Polskiego Towarzystwa Miłośników Kaktusów. Można nie tylko obejrzeć egzotyczne rośliny, ale także uzyskać specjalistyczne porady i wziąć udział w kiermaszu roślin.
Lublin, 07.06.2025, fot. Iwona Burdzanowska


























![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 3 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)





![Kazimierskie "Baszty" przyznane! [ZDJĘCIA] 9 EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments960689955ffd73bd6be9d6009c1ce37254a6c40_xl-350x250.jpg)

