Kolejne medale zdobyli reprezentanci UMCS-u Lublin w drugim dniu Akademickich Mistrzostw Polski w lekkoatletyce rozgrywanych w Poznaniu. Drugi złoty krążek – tym razem na 100 metrów – wywalczyła Emilia Wójtowicz.
CZYTAJ: Akademickie Mistrzostwa Polski 2025. Złoty medal dla Emilii Wójtowicz
W rzucie dyskiem najlepsza okazała się Weronika Muszyńska, a trzecia była Anna Kicińska. W tej samej konkurencji mężczyzn zwyciężył Oskar Stachnik, a brąz zdobył Jakub Lewoszewski z Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.
Dziś (25.05) trzeci ostatni dzień zawodów.
AR
Fot. pixabay.com





![Rolkarze opanowali Lublin! [ZDJĘCIA] 6 EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18 xl](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96072112fe293ce220aec06a801a5730b351b18_xl-350x250.jpg)




