Kibice zawsze wierni! Sympatycy lubelskiej koszykówki dopingowali drużynie Bogdanki LUK Lublin w meczu z Wartą Zawiercie o tytuł mistrza Polski. Pomimo przegranego spotkania, lublinianie wciąż mają duże szanse na ostateczne zwycięstwo. Kolejny mecz już w sobotę w hali Globus.
Strefa kibica została organizowana nad Zalewem Zemborzyckim.
Lublin, 07.05.2025, fot. Wojciech Szubartowski























![Renesansowy pochód w centrum miasta. Świętują ważną rocznicę [ZDJĘCIA] 4 EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49 xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9604274956a05df14198aced7bc783cb02d2c49_xl-1-350x250.jpg)
![Aleja Sław w Zamościu ma nowego bohatera [ZDJĘCIA] 5 EAttachments96042552586bc0335d60de70616714b3e40f71a xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments96042552586bc0335d60de70616714b3e40f71a_xl-1-350x250.jpg)





