Mistrz Polski w siatkówce Bogdanka LUK Lublin kontynuuje ogłaszanie składu na sezon 2025/2026. W drużynie zostaje atakujący Mateusz Malionowski. Popularny „Malina” z lubelskim zespołem związany jest od 2022 roku. W minionym sezonie ligowym zagrał 34 razy, zdobył łącznie 96 punktów, w tym 14 z zagrywki.
Wcześniej Bogdanka LUK Lublin poinformowała o przedłużonych kontraktach: Macieja Zająca, Marcina Komendy, Thalesa Hossa, Aleksa Grozdanova, Fynniana McCarthy’ego, Jakuba Wachnika i Macieja Czyrka.
PJ
Fot. Iwona Burdzanowska / archiwum RL





![Wygrana na zakończenie. Lubelscy rugbiści na siódmym miejscu [ZDJĘCIA] 6 EAttachments9576241914ab8db19b1942eee47150ed7cdcfdb xl 1](https://radio.lublin.pl/wp-content/uploads/2026/06/EAttachments9576241914ab8db19b1942eee47150ed7cdcfdb_xl-1-350x250.jpg)




